Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Pomagać każdy może!

Cześć kochani! Na świecie jest wiele organizacji pozarządowych, które pomagają dzieciom. Z racji tego, że mamy już prawie grudzień, czyli święta za pasem, postanowiłam zachęcić Was do w włączenia się w akcje pomagania. Dzisiaj skupię się na jednym konkretnym stowarzyszeniu SOS Wioski Dziecięce

O stowarzyszeniu 
Stowarzyszenie SOS Wioski Dzieciece jest częścią międzynarodowej organizacji SOS Children Villages, obecnej w 135 krajach świata od ponad 65 lat.
Chcemy, aby każde dziecko dorastało w rodzinnym środowisku, otoczone miłością, szacunkiem i poczuciem bezpieczeństwa. Nasze Stowarzyszenie pomaga dzieciom w Polsce i w Kamerunie.
SOS Wioski Dziecięce to osiedla 12-14 domów. W każdym domu mieszka Rodzina SOS, którą tworzą Rodzice SOS (małżeństwo lub osoba samotna) oraz 6 – 8 powierzonych ich opiece dzieci, którymi nie mogli opiekować się rodzice biologiczni. Najczęściej wychowują się tutaj liczne rodzeństwa. To Rodzice SOS dbają o ich wychowanie, zdrowie i edukację. Każde dziecko w Rodzinie SOS jest otoczone miłością i dorasta w poczuciu bezpieczeństwa. Szanujemy jego tożsamość oraz więzy rodzinne.
Prowadzimy 4 Wioski SOS: w Biłgoraju, Kraśniku, Siedlcach i Karlinie

Pomóż i TY!Pomóc możemy na wiele sposobów np. przekazać 1% swojego podatku, zostać wolontariuszem, zostać rodzicem SOS, i wiele innych możliwości.
Możemy także przekazać darowiznę. Kwota jest dowolna, a wiadomo, że każda złotówka się przyda. Aby to zrobić musimy wejść na stronę wioskisos.org, najechać na zakładkę " Pomóż dzieciom" i kliknąć "Pomoc jednorazowa". Następnie wpisujemy daną kwotę, wpisujemy swoje dane osobowe oraz robimy przelew na konto stowarzyszenia.

Warto usiąść w ciszy i pomyśleć o tych dzieciach. Zastanowić się co muszą czuć kiedy nie mogą spędzić czasu w rodzinnej, świątecznej atmosferze. Niech ta pomoc będzie naszym dobrym uczynkiem! 

Może Ci się spodobać

34 komentarzy

 1. moim zdaniem takich wiosek jest bardzo mało . sama staram się pomagać, przeznaczam zabawki / gry i ciuszki .

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Dla nas to mały wydatek, a dla tych małych istotek to uśmiech na twarzy - Bezcenne ♥

   Usuń
 2. Takie akcje są dobre i potrzebne

  OdpowiedzUsuń
 3. Takie akcje zdecydowanie dają bardzo dużo, ja nie raz jestem wolontariuszką wspieram wiele takich przedsięwzięć.

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobro wraca więc warto Pomoc jeśli oczywiście mamy możliwość

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie warto pomagać, podziwiam takich ludzi

  OdpowiedzUsuń
 6. Sama lubię pomagać i jak tylko mogę to robię. Nigdy nie wiadomo czy my tej pomocy nie będziemy potrzebować.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. To samo miałam napisac :) Trzeba pomagac :)

   Usuń
 7. Też pisałam o tym na blogu. Według mnie warto pomagać, a Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce to naprawdę piękna inicjatywa.

  OdpowiedzUsuń
 8. Swietna inicjatywa. Popieram takie akcje jak najbardziej

  OdpowiedzUsuń
 9. Mój tata co miesiąc przelewa pieniądze właśnie na tą fundację. Świetny projekt.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja zawsze od małe wpajam moim dzieciom że warto się dzielić z innymi nawet jak sami mamy nie wiele i my bardzo często pomagamy innym.

  OdpowiedzUsuń
 11. Bardzo dobra inicjatywa. Takie wioski na pewno sa lepsze dla dzieci niż wielkie domy dziecka. Taki dom to dla nich chociaż namiastka rodziny.

  OdpowiedzUsuń
 12. Takich stowarzyszen powinno byc wiecej. I bardziej rizpowszechniane. Duzo osob po prostu o tym nie wie. Lubie pomagac, nigdy sie nie odwroce. Co rok zawozimy na oddzial pediatryczny misie dla dzieci na swieta. W tym roku tez mam ale jskos reszta chyba zapomniala.

  OdpowiedzUsuń
 13. W momencie jak zostałam mamą zaczęłam bardziej zwracać uwagę na samotne i opuszczone dzieci, które potrzebują miłości. Cieszę się, że są takie wioski i osoby, które opiekują się potrzebującymi dziećmi.

  OdpowiedzUsuń
 14. Bardzo chętnie przekażę 1% swojego podatku na ten cel, bo to naprawdę piękna inicjatywa :)

  OdpowiedzUsuń
 15. Uważam, ze to świetna sprawa pomoc w ten sposób ;)

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetna inicjatywa, jest się nad czym zastanowić

  OdpowiedzUsuń
 17. Warto pomóc jeśli tylko mamy taką możliwość. Uwielbiam takie inicjatywy.

  OdpowiedzUsuń
 18. Świetna akcja, nigdy nie wiadomo kiedy to my będziemy potrzebować pomocy. Warto pomagać :-)

  OdpowiedzUsuń
 19. Serce pęka kiedy widzi się tyle krzywdy na świecie . zawsze staram się pomagac na tyle ile mogę. Nas to nic nie kosztuje .

  OdpowiedzUsuń
 20. Świetna akcja, popieram taką inicjatywę. Zawsze jak mogę to pomagam.

  OdpowiedzUsuń
 21. Bardzo podoba mi się to, że o takich akcjach jest coraz głośniej. Dzięki temu możemy dotrzeć do szerokiego grona chętnych, którzy będą chcieli pomóc, bo warto pomagać!

  OdpowiedzUsuń
 22. Pomaganie nic nie boli, a jeśli ktoś potrzebuje pomocy to naprawdę warto bezinteresownie pomóc. Ja zawsze staram sie pomagać ile mogę

  OdpowiedzUsuń
 23. Popieram takie akcje :) Dla Nas to nic wielkiego, a dla innych ogromne wsparcie :D

  OdpowiedzUsuń
 24. Warto pomagać, szczególnie jeżeli nic nas to nie kosztuje jak np. Przekazywanie 1% podatku 😊

  OdpowiedzUsuń
 25. Cieszę się, że są osoby pokazujące jak można pomóc komuś kto tego potrzebuje. Często udzielenie pomocy jest bardzo proste, a komuś może sprawić wiele radości albo środki do przeżycia.

  OdpowiedzUsuń
 26. Pomagamy jak tylko mozemy :) W wiosce obok nas jest chory chłopczyk :/ Myślimy nad ufundowaniem czegoś by mu pomóc.

  OdpowiedzUsuń
 27. Właśnie, bardzo ważny temat poruszyłaś. Pomaganie jest fajne! Dla nas to tylko parę złotych, a dla tych dzieci to wielki krok na przód i możliwość osiągnięcia wszystkich celi:)

  OdpowiedzUsuń
 28. Lubię pomagać, kiedy tylko i jak mogę. Co do SOS wioski dziecięce to u nas, co roku chodzą wolontariusze z tego i przeprowadzają ankiety z osobami powyżej 25 roku życia.

  OdpowiedzUsuń
 29. Przekazanie podatku powinno być początkiem, sama co roku robię przegląd szafy i patrze co mam i co oddać, trzeba pomagać :)

  OdpowiedzUsuń
 30. Dobrze, że naświetlasz ten temat :) Takie akcje są dobre i potrzebne :)

  OdpowiedzUsuń
 31. Osobiście uważam, że wspomaganie takich fundacji jest bardzo ważne. I dobrze, że istnieją jeszcze tacy ludzie, który chcą pomagać!

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych