Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Co robię z rzeczami, które nie są mi już potrzebne?

Cześć. W końcu mamy piątek, a ja z rana mam mnóstwo energii. Tak dobrze na mnie działa weekend! A co tam u Was ciekawego? Wyspani? Kiedyś miałam bardzo zły nawyk chomikowania, czyli kupowałam ubrania, przedmioty itp a później leżały one gdzieś głęboko w półce nie używane. Jest na to skuteczny i bardzo przydatny dla mnie sposób - darmowe ogłoszenia  


Co to są darmowe ogłoszenia?  Darmowe ogłoszenia to nic innego jak wystawienie przedmiotów, ubrań itp na stronie internetowej bez ponoszenia kosztów.

Co mogę wystawić na takiej stronie? Na takiej stronie można wystawić bardzo wiele począwszy od ubrań czy dodatków, kończąc na samochodach.

Dlaczego zdecydowałam się wystawiać swoje rzeczy na sprzedaż? Tak jak pisałam wcześniej miałam obsesję i kupowałam dużo niepotrzebnych rzeczy, które później leżały latami w szafie, lub kupowałam coś czego nigdy w życiu bym nawet nie użyła ale "niech leży, kiedyś się przyda". Sprzedawanie przedmiotów i rzeczy na takich stronach jest ostatnio dosyć popularne. Dzięki temu może pozbyć się rupieci, które tylko zagracają nasz pokój, dom itp.

Jestem ciekawa jakie Wy macie do tego podejście. Sprzedajecie na takich stronach?

Może Ci się spodobać

3 komentarzy

  1. Dla mnie zdarza się niekiedy wystawić na aukcje, jednak znacznie częściej oddaje coś dla rodziny lub koleżanek. Oczywiście jak wiem że coś co może się jeszcze przydać. Pozdrawiam, świetny wpis. Zapraszam do siebie i swoich znajomych na modnenewsy.pl może znajdziesz co Ciebie zainteresuje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nigdy niczego nie sprzedawałam. Jak coś mi nie pasuje to zazwyczaj oddaję komuś innemu (np. ubrania) lub wyrzucam jeśli są zniszczone :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Jeśli w dobrym stanie, to oddaję lub sprzedaję, korzystam wówczas z serwisów ogłoszeniowych.

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych