Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Stoiska targowe

Cześć. Dużo Moich znajomych blogerów i też nie prowadzi swoje większe działalności i często wybiera się na różne targi. Jeżeli to Ciebie dotyczy to poczytaj, może Ci pomogę. Jeżeli temat Cię nie zainteresuję to zapraszam na inne moje wpisy. Dzisiaj będzie krótko ale konkretnie. W poprzednim wpisie pisałam Wam, że reklama dźwignią handlu i po części dzisiejszy wpis będzie poświęcony temu. A o co dokładnie chodzi? O stoiska targowe. Znam wiele osób, które piszą książki czy stworzyli własną linie kosmetyków i często pojawiają się na różnych targach, spotkaniach itp. Jeżeli chcemy być profesjonalni to nie może zabraknąć naszego własnego stoiska. Możemy je zaprojektować sami lub skorzystać z pomocy firmy, która ma w tym doświadczenie.

Najlepiej w takim przypadku stawiać na jakość, gdyż na pewno chcemy na takie targi uczęszczać często. Bardzo istotny jest również montaż. Dla dziewczyny takiej jak ja jest to bardzo ważne, a tym bardziej gdy miałabym jechać sama. Do wyboru mamy stoisko otwarte lub zamknięte, lady targowe na wymiar czy system magic oraz easy frame. Sięgnij po stoisko idealnie dopasowanie do Ciebie i zwiększ skuteczność Twojej promocji. 


Może Ci się spodobać

11 komentarzy

 1. Sama organizacja targów mnie nie interesuje, ale sama na targi bardzo lubię chodzić :) W mojej okolicy jest ich naprawdę wiele :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ciekawe. Nie wiedziałam, że można zlecić komuś przygotowanie takiego stoiska. Ale z drugiej strony przecież mamy XXI wiek i teraz wszystko można kupić lub zamówić przez internet.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam mieszane uczucia o takich targach, bo jest tyle marek że ciężko się przebić, a cena wystawienia się ze stoiskiem też wysoka. Ludzie mają sporo wyboru, bo takich targów odbywa się coraz więcej i już tak nie przyciągają jak kiedyś.

  OdpowiedzUsuń
 4. Zgadzam się z tym, że dobrze przygotowane stoisko też jest istotne.

  OdpowiedzUsuń
 5. lady napewno sa wygodniejsze, ale nie wszedzie takie stałe są

  OdpowiedzUsuń
 6. Wystawienie się na targach, to doskonała okazja na reklamę działalności.

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie targi to super sposób na reklamę.

  OdpowiedzUsuń
 8. chętnie biorę udział w tego typu targach ale bardziej jako osoba odwiedzająca :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Chętnie udałabym się na jakieś targi jako gość, ale ostatnio miałam okazję być tylko na wystawie kotów :D

  OdpowiedzUsuń
 10. Niedawno dowiedziałam się, że cena wystawienia się ze stoiskiem na targach jest dość wysoka.

  OdpowiedzUsuń
 11. Takie tagri są bardzo fajna sprawą.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych