Czy warto zaopatrzyć się w dzbanek filtracyjny? + Kod zniżkowy

Pojęcie filtrowanie wody jeszcze kilka lat temu było mi nie znane. Nie było na rynku, albo były ale nie popularne, dzbanki filtracyjne czy butelki. Tak na prawdę ta "moda" przyszła z dwa lata temu. Może to również przez to, że wiele osób zmienia swoje życie na bardziej zdrowsze oraz dbanie o środowisko. W tym przypadku możemy z łatwością pozbyć się butelek plastikowych nie kupując zwykłej wody, tylko filtrować tą co mamy w kranie.


Czy warto zaopatrzyć się w dzbanek filtracyjny?

Moim zdaniem warto. Filtrowana woda pozbawiona jest smaku i zapachu, który spowodowany jest podróżą przez rury. Jakością taka woda zdecydowanie dorównuje, a nawet powiedziałabym przegania wodą butelkowym. Do tego sprawia, że oszczędzamy. Jeden taki filtr to około 180 butelek wody, więc jak łatwo można się domyśleć i wspieramy naszą planetę bo nie kupujemy plastikowych butelek, ale również oszczędzamy pieniądze, które możemy wydać na coś innego. 

Jaki dzbanek wybrać?Na rynku jest coraz więcej firm produkujących takowe dzbanki czy butelki filtracyjne. Warto zaopatrzyć się w taki, który polecają znajomi, rodzina czy osoby które zajmują się testowaniem takich udogodnień. Ja ze swojej strony mogę serdecznie polecić dzbanek firmy Wessper ze sklepu AGDmaster który testuje już od pewnego czasu i jestem z niego zadowolona. Tak na prawdę używamy go w domu namiętnie dzień w dzień. Desing dzbanka bardzo mi się spodobał, a chyba najbardziej ten mały ekranik, który widać na zdjęciu wyżej. Z początku nie miałam pojęcia po co on jest tu potrzebny, ale po przeczytaniu instrukcji wszystko stało się jasne. Na nim zaznaczamy ile osób jest w rodzinie a on ma za zadanie zaalarmować nas kiedy mamy zmienić wkład do filtra. Jest to sporym ułatwieniem, bo gdyby nie było tego ekraniku to mogłabym zapominać o jego wymienianie, a tak ekran będzie migać i będę wiedziała, że to właśnie dziś czas na nowy wkład. Ja dostałam wersję białą, ale są jeszcze wersja z czarną pokrywką i filtrem oraz niebieskim. Wielkość 3,5l jak najbardziej mi odpowiada ale jest jeszcze mniejsza wersja 2,5l. Dzbanek znajdziecie tutaj - KLIK
Mam dla Was oczywiście kod zniżkowy, jeżeli takowy dzbanek Wam się spodobał lub jeżeli chcecie komuś sprezentować. Na hasło nowosadzik macie aż -20% więc zamawiajcie i cieszcie się tym produktem tak jak ja.

Jestem ciekawa jakie Wy macie podejście do tego typu produktów? Ja bardzo polubiłam się z nim, moi rodzice również. Jest to jeden z Moich kuchennych ulubieńców.

Może Ci się spodobać

5 komentarzy

 1. sama mam dwa takie dzbanki, w domu i w pracy, u mnie jest bardzo twarda woda

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja od dawna stosuję takie dzbanki, choć innej marki i jestem bardzo zadowolona :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja właśnie rozmyślam nad zakupem takiego dzbanka :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Używam na co dzień i nie wyobrażam sobie by go nie mieć.

  OdpowiedzUsuń
 5. u mnie też używa się takiego dzbanka! staramy się ograniczyć zużycie plastiku :)
  BLOG
  YOUTUBE

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych