Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Recenzja książki: Weronika Tomala - Rabih znaczy wiosna


To moje drugie spotkanie z książką od Weroniki Tomali. Wcześniejsza pozycja bardzo mnie zainteresowała, a sposób pisania autorki przypadł do gustu. Tym razem propozycja książki na zimny wieczór - Rabih znaczy wiosna. Jest to romantyczna propozycja, a ja takie lubię najbardziej. Więc co? Do dzieła?


Książka oparta jest na relacji dwojga ludzi - dziewczyny o imieniu Marta, oraz chłopcu arabskiego pochodzenia o imieniu Rabih. Głowna bohaterka od zawsze wolała bawić się z chłopcami dlatego Rabih to był jej kolega od zawsze. On z kolei nie był za bardzo lubiany przez swoje pochodzenie. Często go wyzywali oraz grozili, jednak to nie przeszkodziło aby relacja najpierw koleżeńska, a później głębsza się rozwijała. Marta i Rabih często spotykali się po szkole, wspólnie się bawili i mieli swoje sekrety. Z początku poznajemy ich dziecięcy świat, cofamy się w czasie. Wtedy wszystko było dobrze, byli przyjaciółmi, jak myśleli wtedy "tylko przyjaciółmi". Gdy w końcu ich przyjaźń zaczęła ewoluować zdarzył się bardzo przykry incydent - zamach. Mama dziewczyny oczywiście obarczyła winą kolegę swojej córki, w którym płynęła złowroga krew.

Lata mijają, a Marta ma nowe, ułożone życie. Przeprowadziła się do stolicy i jest współwłaścicielką firmy zajmującą się animowaniem dzieci na przyjęciach. Podczas takiego przyjęcia spotyka jego - Rabiha, emocje biorą górę. Ona jest zszokowana, a on wściekły na nią za to co się stało w przeszłości. Marta i Rabih postanawiają ocalić swoją przyjaźń, ale czy to wszystko się uda?

Aktualnie nie możemy organizować żadnych imprez czy targów przez wirusa, który opanował nasz kraj, ale mam nadzieję, że już niedługo wszystko powróci do normy. A gdy już mowa o targach to fajnym rozwiązaniem są stojaki na ulotki producent, które zapewnią skuteczny i atrakcyjny wygląd w jaki reklamujemy naszą firmę, produkty lub usługi. Warto się w takie zaopatrzyć, aby przyciągnąć jak największą publikę co będzie się przekładało na zainteresowanie ludzi.

Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych