Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

"Wietrzny Wojownik" - Adam Molenda

 Cześć. Czytanie książek sprawia, że mam ochotę przenieść się w całkiem inny wymiar, pozwala mi żyć życiem bohaterów i się w nich wcielać. Za to kocham książki. Nie przeszkadza mi to, że muszę skupić się na czytaniu, że nie widzę obrazów jak w filmach czy serialach. Właśnie to mi się podoba, że mogę na podstawie opisu bohatera stworzyć go sobie w głowie, czy nawet często tworzę obraz wnętrza domów, okolicy itp. To bardzo rozwija wyobraźnie, a każda książka którą przeczytałam na lata zostaje w mojej głowie i gdy ją widzę to widzę obraz z mojej głowy.
Ostatnio mam bardzo mało czasu na czytanie i jakoś od tego odbiegłam, ale nie mam zamiaru z dnia na dzień przestać czytać, bo w swojej bibliotece mam jeszcze sporo ciekawych książek. Dzisiaj skupimy się na krótkiej, ale ciekawej książce. Jest to książka autorstwa Adama Molendy, którego książki są zawsze ciekawe i oryginalne na swój sposób. 

"Wietrzny wojownik" to książka która przenosi nas w okres nastoletni, jeżeli można tak to ująć. Wszystko to dzieje się nad jeziorem Żywieckim gdzie młodzi ludzie przyjechali na obóz wakacyjny. Młodzież przygotowuje się do popularnych tam zawodów regat. W zawodach również wezmą inne grupy zagraniczne, więc poprzeczka zostaje wysoko zawieszona. Faworyt to Robert, który oprócz trenowania do zawodów, większą ilość czasu przeznacza na dziewczyny.. Czy na dobre mu to wyjdzie?

Czytając książkę mogę wrócić do czas młodości. Chociaż mam dopiero 23 lata, ale z każdym rokiem będę starsza a nie młodsza, a czasy beztroskich wakacji już nie wrócą. Sama nigdy nie byłam na żadnym obozie, ale zazdroszczę każdej osobie, która miała możliwość być. Śpiew przy ognisku, pieczenie kiełbasy, ta cała otoczka obozu to musi być coś pięknego. Dlatego bardzo przyjemnie czyta się książkę Adama Molendy. 

Na pewno jest to lektura przeznaczona zarówno dla młodszych ale również dla starszych czytelników. Można przy niej się zrelaksować i odpocząć. A jeżeli mowa o relaksie to jak Wy się relaksujecie? Ja oprócz tego, że czytam książkę, oglądam coś na telefonie to lubię buszować w internecie. Często przeglądam jakieś ubrania czy dodatki i znajduje prawdziwe perełki. Na przykład ostatnio natknęłam się na stronę https://925.pl/  gdzie znalazłam wiele pięknej biżuterii czy zawieszek. Na prezent stronka w sam raz. 

Może Ci się spodobać

2 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych