Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Sezon zimowy czas START...!

 Mamy 23 listopad i oficjalnie możemy powitać panią zimę.. To nic, że jeszcze mamy jesień, ale dzisiaj spadł pierwszy śnieg. Co prawda nie było go za wiele, ale przynajmniej się pokazał. Prognozy pogody również na kolejne dni zapowiadają opady śniegu, śniegu z deszczem czy przymrozki. Ja w tym roku pierwszy raz będę miała okazję podróżować samochodem w zimie i szczerze mówiąc lekko się stresuję. Niby nie jest ze mnie zły kierowca, (jak na jazdę od trzech miesięcy) aczkolwiek nawet boję się innych kierowców. Ja staram się jeździć ostrożnie, nie przekraczać prędkości i nie strasząc tym moich pasażerów.Po tak ciekawym lub niezbyt ciekawym dla niektórych wstępie przedstawię Wam o czym będzie dzisiejszy post na blogu. Jako, że nadchodzi zima to zwiększa się szansa na powstanie wypadków lub kolizji drogowych. Dlaczego? Proste.. Nie wszyscy zmienili opony na zimowe, a tak na prawdę mają mało czasu bo jutro możemy się obudzić rano i na szosie będzie gołoledź, a oczywiste jest, że na letnich oponach to raczej średnio pojeździmy. Nie każdy o tym myśli za wczasów, a później robią się jakieś zdarzenia na drodze. 

Przykładowo Pani Ania jedzie rano odwieźć dzieci do szkoły, zmieniła już wcześniej opony, dostosowuje prędkość do warunków panujących na drodze i można rzec, że jest bezpieczna. Niestety prawidłowa i bezpieczna jazda nie oznacza braku przygód na drodze, gdyż z naprzeciwka jedzie sobie Pan Marek, który lubi przycisnąć pedał gazu, a zapomina, że nie zmienił opon i droga hamowania się wydłuża, samochód przy ruchu kierownicą może zakręcić się w koło o 370 stopni lub nie daj Boże trafić w tą biedną kobietę. I co ona może wtedy zrobić? Ubiegać się o odszkodowanie.. Tak, więc o tym jest dzisiaj ten post.

Piszę o tym bo jest to bardzo ważne, a nie którzy myślą, że im się nic nie należy. Nie mówię tutaj oczywiście tylko o wypadkach drogowych ale także np. o śmierci bliskiej osoby, brak możliwości podjęcia pracy przez właśnie wypadek, w którym kiedyś braliśmy udział i teraz nie możemy pracować lub tak na prawdę wiele, wiele innych spraw.

Nie działaj nigdy sam na swoją rękę, szczególnie jeżeli jest możliwość, że nie uda Ci się uzyskać odszkodowania. Powołaj się na specjalistów, którzy pomogą Ci przejść tę drogę i dzięki temu masz niemal stuprocentową pewność, że wszystko będzie po Twojej myśli..

A ja jakbym mogła od siebie coś dodać to jeżeli Wam się należy jakieś odszkodowanie z różnego powodu to walczcie o swoje. Nie bójcie się prosić o pomoc. No i zmieniajcie opony bo będzie nie ciekawie. Pozdrawiam

Może Ci się spodobać

2 komentarzy

  1. A z ciekawości... dobry mechanik samochodowy w Krakowie, zobaczcie - https://www.irmarserwis.pl/
    Godny uwagi czy raczej średnio? Macie kogoś innego, kogo możecie polecić?

    OdpowiedzUsuń
  2. Przede wszystkim zawsze pamiętajmy, by w pierwszej kolejności zachować rozwagę na drodze, dostosować prędkość do warunków panujących w danym momencie. Sama wymiana opon jest ważna, ale oprócz tego przede wszystkim rozwaga Pozdrawiam https://stiservice.pl/uslugi/lista-wszystkich-uslug/ i życzę miłego dnia

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych