Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Spacer sposobem na zdrowie - Smycz dla psa

 


To, że spacer to samo zdrowie powinien wiedzieć każdy znasz. Teraz gdy na dworze jest zimno, ponuro, trafiają się minusowe temperatury wolimy posiedzieć w domu, napić się herbatki i obejrzeć film najlepiej w łóżku pod kocykiem. Wiadomo, wolimy gdy jest nam ciepło, ale pomyślmy troszkę o naszym zdrowiu.

Ostatnio wyczytałam, że spacery bardzo pozytywnie działają na nasze zdrowie zarówno fizyczne jak i psychiczne. Przecież jesteśmy stworzeni do poruszania się, więc dlaczego mamy siedzieć i gapić się w ekran gdy możemy zrobić coś dla naszego organizmu? Wystarczy pół godzinny dziennie spaceru na świeżym powietrzu i już dostrzec można efekty. Po takim spacerku czujemy się o wiele lepiej, jesteśmy dotlenieni, stajemy się spokojniejsi. Gdy wdrożymy plan codziennych spacerów podziękuje nam na pewno nasze serce, czyli utrzymujemy sprawne działanie układu sercowo-naczyniowego. Nasze mięśnie i stawy są w ruchu, więc również je dzięki temu wzmacniamy. Co bardzo ważne w szczególności zimą to układ odpornościowy, który się wzmacnia dzięki takim spacerom i mniej chorujemy. I tak na prawdę jeszcze wiele więcej zalet.

Prościej mają osoby, które muszą wychodzić na spacer z psem. Nawet kiedy nie mają ochoty lub im się nie chce to przecież pies sam siebie nie wyprowadzi. Jest to na pewno bardzo motywujące. Ja osobiście uwielbiam chodzić na spacery, a że mieszkam na wsi i z tyłu gospodarstwa mam pola i łąki, więc taki spacer dla mnie to chwila relaksu dla mnie i dla moich piesków.

Oczywiście pamiętajmy o tym, że psa nie puszczamy wolno jeżeli mamy otwartą przestrzeń. Ja zawsze wychodzę ze swoimi psami na smyczy. Mając dużego psa, który bardzo chciałby się z niej uwolnić zwracam szczególną uwagę na jakość. Na stronie Tatar Dog  znalazłam idealną smycz dla psa. Wybór jest ogromny. Zarówno smycze treningowe, antypoślizgowe, odblaskowe. Każdy znajdzie coś dla siebie.

Są bardzo starannie wykonane z dobrych materiałów po to aby nasz czworonożny przyjaciel był bezpieczny i nasz spacer był jak najbardziej komfortowy. Produkty są robione w Polsce, więc to oczywiście na plus. Na stronie oprócz smyczy znajdziemy oczywiście szelki, ubranka a nawet produkty CBD. Myślę, że to strona godna polecenia.


Może Ci się spodobać

1 komentarzy

  1. Nie uważam, aby smycz na spacerze była czymś złym dla samego psa, wręcz przeciwnie, pozwala mu zrozumieć, iż ma on pewne ograniczenia i ma się do nich dostosować. Sam chodzę z kotami nie tyle na smyczy, co mam dla nich inne rozwiązanie. Pozdrawiam https://stiservice.pl/uslugi/lista-wszystkich-uslug/ i życzę miłego dnia

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych