Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

System WMS, czyli mózg magazynu


Jeszcze nie tak dawno słyszałam często, że jeszcze kilkanaście lub kilka dzięsiąt lat i będą latające samochody. Na początku to może śmieszyć ale łącząc fakty i patrząc jak technologia idzie do przodu to jest to jak najbardziej legalne i wyobrażalne. Szczególnie w ostatnich dziesięciu latach technika poszła bardzo do przodu. Coraz częściej możemy spotkać sztuczną inteligencję, która ma za zadanie zastąpić żywą, fizyczną osobę na cuda techniki. Jest to może trochę przerażające, ale trzeba nabrać do tego dystansu. 

Sztuczną inteligencję możemy już nawet spotkać przy zarządzaniu magazynami. Mowa tutaj o systemie WMS, który jest tzw. "mózgiem magazynu". Magazyn to jest miejsce gdzie zawsze jest dużo pracy, często brakuje nam zorganizowania, a pracując w magazynie nie możemy czegoś pomylić. Jest to odpowiedzialna praca, więc ktoś pomyślał, aby stworzyć coś takiego jakim jest system WMS. Program magazynowy, bo tak go możemy nazwać ma wiele zadań miedzy innymi obsługa przyjmowanych dostaw, przemieszczanie ładunków wózkami widłowymi czy zadanie kompletacji. Dodatkowo śledzi on dokładnie co się dzieje wokół mogąc mieć wszystko pod kontrolą. Jest on bardzo dokładny, więc nie musimy się obawiać utraty pieniędzy w naszej firmie. 

Ja zdecydowanie jestem aby technologia szła ciągle na przód bo na pewno może to dużo nam pomóc. Czasami mówimy, że człowiek to nie robot i właśnie to jest racja. Niech czasami i człowiek odpocznie, siądzie i popatrzy jak sztuczna inteligencja wykonuje wzorowo swoje zadanie. 

Jakie jest wasze zdanie na ten temat?


Może Ci się spodobać

1 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych