Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Medycyna Ajurwedyjska

No i mamy naszą wspaniałą polską jesień, chociaż nie jest ona taka gdy byłam młodsza. Wtedy było jakoś inaczej, mam wrażenie, że było cieplej, wszystko na zewnątrz wyglądało ładniej, a teraz jest troszkę ponuro. A może po prostu za dzieciaka pamiętamy to inaczej, a teraz gdy już jesteśmy dorośli nie widzimy tego piękna. Ja kilka razy pisałam w swoich postach, że lubię każdą porę roku. Wiadomo najbardziej lubię lato, słońce i długie wieczory zdecydowanie do mnie przemawiają, aczkolwiek z każdej pory umiem wyciągnąć plusy. Plusem zimy są święta i śnieg, plusem wiosny jest coraz to cieplejsze dni i kwitnące kwiaty, lato już napisałam za co kocham, a jesień kocham za sam klimat. Świeczki, ciepła herbata, koc, film na Netflix i długi wieczór spędzony z tą drugą osobą.. A no i zapomniałam o ciepłych skarpetkach! ;-)Pewnie pomyślicie dlaczego dzisiaj taki post o jesieni? A no taki post bo wiele osób wzmaga się z tzw "jesienną deprechą" i jest to coraz bardziej dotykający nas problem. Nie możemy o tym mówić, że to depresja bo depresja to poważna choroba i gdy ją bagatelizujemy to może się skończyć to tragicznie. Ja mam na myśli bardziej chwilowe wypalenie, znudzenie, wręcz nie mamy czasami ochoty opuszczać łóżka. Ja z dwa lata temu miałam taki incydent, gdy mój chłopak pojechał za granicę i miałam chwilowe podłamanie psychiczne i jedynie co chciałam robić to żeby w końcu ten dzień się skończył i zaczął kolejny. Nie wiem dokładnie czym to jest spowodowane, ale przypuszczam, że w wielu przypadkach jest to nagła zmiana pogody, bo mamy piękne lato, beztroski czas dla dzieciaków bo wakacje, ciągle mamy do czynienia z gorącem, a tu nagle wchodzi do nas jesień, nawet nie zapuka do drzwi tylko serwuje nam okropną pogodę, mniej spędzamy czasu na zewnątrz, szybciej robi się ciemno, jest po prostu nudniej.

W takich sytuacjach najlepiej znaleźć sobie zajęcie, hobby. Można wspomóc się duchowo np. ćwiczenia jogi lub medycyną ajurwedyjska. Dzisiaj przedstawię Wam ten drugi sposób bo po przeczytaniu bardzo się zainteresowałam i chętnie przekażę Wam troszkę wiedzy na ten temat. Oczywiście obszerniejszy materiał znajdziemy na pewnej stronie i jest to tam bardziej ciekawie opisane.
Tak więc zacznijmy co to jest ta Medycyna Ajurwedyjska. Najprościej mówiąc jest to nauka o własnym ciele, jak go słuchać i jak odczytywać sygnały jakie nam daje. Pomaga to w odnalezieniu wewnętrznego spokoju i szczęścia, a także zapobiega wielu chorobom. Często nasze ciało wysyła nam jakiś sygnał, a my go bagatelizujemy. Warto wtedy się zainteresować tym tematem. Tak na prawdę jest kilka zasad, których musimy się nauczyć i możemy je stosować w prawdziwym życiu. Czy jest to trudne? Oczywiście, że nie. Nie wymaga to żadnego sprzętu albo wielkiej wiedzy na temat człowieka i jego chorób. Na dużo dolegliwości możemy zarazić ziołami i produktami naturalnymi posiadając je we własnej kuchni, i w niej zrobić nasze lekarstwo. I oczywiście można znaleźć też swój sposób na oczyszczenie psychicznie i ponowną chęć do życia. Wystarczy zapoznać się z własnym ciałem i go słuchać. Medycyna Ajurwedyjska moim skromnym zdaniem sprawdzi się tutaj genialnie. Wystarczy wejść na stronę DevaHarmony i poczytać więcej. Standardowo zostawiam link i życzę miłego czytania - https://devaharmony.com/pl/medycyna-ajurwedyjska/ Może Ci się spodobać

3 komentarzy

  1. Nauka o własnym ciele na pewno może okazać się pomocna.

    OdpowiedzUsuń
  2. Mnie jesień zachwyca właśnie teraz, gdy jestem coraz starsza bardziej potrafię docenić jej uroki (jak chociażby fakt, że jesienią i zimą nikt nie oczekuje ode żadnych aktywności czy wyjść ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Oj znam doskonale ten temat, w ostatnim czasie nawet takich kosmetyków uzywam, które u mnie naprawdę bardzo wielką robote robią, naprawiają moją cerę ;)

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych