Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Fruwające figurki - Adam Molenda

Cześć. Już nie długo dzień babci i dziadka. Czy macie już dla nich prezenty? Jeżeli nie macie to polecam stronę www.murrano.pl gdzie znajdziemy wiele ciekawych propozycji. Mi osobiście podobają się te spersonalizowane i sama takie prezenty chętnie zamawiam. Polecam sobie zajrzeć. A dziś czas na recenzję książki od Adama Molendy - "Fruwające figurki"


 Z początku by się mogło wydawać, że będzie to niepozorna opowieść. Sam tytuł "Fruwające figurki" nie zdradza nam prawie nic. A o czym jest ta książka? O chęci bycia lepszym, rozpoznawalnym w szarym świecie, o docenieniu nas przez inne osoby. 


Fruwające figurki to opowieść o dwóch rodzinach - Gronów i Żyłów. Z początku nam się wydaję, że to rodziny się bardzo lubią, lubią siebie odwiedzać i spędzać czas razem. Często rozmawiają o wspólnych planach co do otworzenia wspólnego interesu. Takie rozmowy trwają najdłużej. Wszystko się psuję, kiedy jedna z rodzin nie chce dokładać do tego interesu pieniędzy, tylko chce sprowadzać towar. 

Rodzina Gromów, po namowach ojca postanawia się zabrać za doktorat. Jego promotorem był Baden- Siemanko wiodący frywolny sposób życia. Mieszka on z trzema kobieta i się z tym wcale nie kryje. Jest on otwarty na tematy typowo seksualne. Baden- Siemanko wymusza na Arturze napisanie pracy związanej ze zbliżeniami w literaturze. Grono nie jest zachwycony ale godzi się na to. Jak w takim razie potoczą się ich losy? Czy biznes wypali, czy okaże się kompletną klapą?

Adam Molenda stworzył piękna książkę o tematyce seksualnej, o marzeniach, dążeniu do swoich wcześniej ustalonych celów. Nie tylko same dobre emocje są w książce bo jest w niej wiele rozczarowań i niepowodzeń. Jest to zdecydowanie literatura współczesna, opisująca zwykłe lub niezwykłe losy bohaterów, biznes i jego ciemne strony. Można z tej książki wyciągnąć bardzo wiele. 

W książce znajdziemy nie tylko erotykę, ale również dużą dawkę humoru. Wszystko dzieję się płynnie, przy tym lekko się czyta tą książkę. Możemy wyciągnąć wiele lekcji, ale jedna ta według mnie najcenniejsza to aby nie podejmować pochopnych decyzji, które mogą zniszczyć nam całe życie. 


Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych