Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.
BHP

Bezpieczeństwo to podstawa
Dzisiaj krótki, ale bardzo ważny i ciekawy post dla Was przygotowałam. Dotyczy on bezpieczeństwa w pracy, a głównie się skupiam na tematyce budownictwa. Często słyszy się wypadki z udziałem budowlańca, który najczęściej spadając z dużej wysokości ginie na miejscu. Sama znam takie przypadki nie tylko z gazet czy internetu, ale sytuacje które dotknęły osoby, które znam/znałam osobiście. Analizując artykuły z internetu przeraziłam się, że wypadki na budowach zdarzają się tak często - o wiele za często. W końcu to jest niebezpieczna praca często na wysokościach. 

Bardzo ważny w tej kwestii ubiór pracownika, czyli odpowiedni kombinezon, który ochroni nas przed substancjami . Ważne są również dodatki. Kask, hełm uchroni naszą głowę przed np. spadającymi obiektami, a w razie upadku z niewielkiej wysokości może nam uratować życie. Również odpowiednie okulary na oczy lub inne ochraniacze są wskazane ze względu na możliwość ulatniania się jakiejś substancji drażniącej. Nie zapominajmy o odpowiednim obuwiu i o rękawach, ale również przydatny sprzęt chroniący powinniśmy zawsze przy sobie mieć. To wszystko pozwoli nam zachować normy bezpieczeństwa. 

Czy da się bardziej zachować bezpieczeństwo na budowie? Oczywiście. Obecnie bardzo popularne są tzw "siatki zabezpieczające", które przeznaczone są do zabezpieczania zewnętrznych krawędzi budynków a także posłużą nam do prac na niskim poziomie oraz zabezpieczaniu ciągów komunikacyjnych.
Siatka ta ma na celu wyłapanie spadających przedmiotów i przy tym chroni pracowników przed nieszczęśliwymi wypadkami. Jest to zarówno szybkie i tanie zabezpieczenie prac budowlanych. Taki siatki możecie znaleźć na stronie strumin.pl/zabezpieczenia-budowlane/siatki-zabezpieczajace/ 
Polecam osobom zainteresowanym wejść i poczytać o nich więcej. 


Może Ci się spodobać

1 komentarzy

  1. Znacie polecane agencje pracy dla opiekunek osób starszych w Niemczech? Czy ta jest godna uwagi - https://arkadiacare.pl/ Ogólnie jak po latach wygląda sytuacja w Niemczech? Nadal można tam żyć na wysokim poziomie niewielkim kosztem?

    OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych