Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Krzysztof Beśka - Amber-Gold, czyli książka dla fanów kryminałów

 


Tytuł: Amber-Gold
Autor: Krzysztof Beśka
Wydawnictwo: Oficynka 
Data premiery: 26.09.2019r
Kategoria: Thriller/Kryminał


Lato w pełni. Upały w końcu do nas przyszły. Można się opalać, zażywać naturalnej witaminy D i robić wiele innych aktywności. Tak sobie teraz myślę, że jest wiele plusów lata, ale też minusy. Ostatnio bardzo często słyszy się o pożarach. Zarówno wypalanie traw ale także pożary mieszkań. Znam przypadek gdzie niedaleko mnie spaliło się nowe mieszkanie młodego małżeństwa. Jest to straszne i skłania do tego aby jeszcze bardziej zadbać o to aby taka sytuacja nie miała miejsca. Firma https://www.gulajski.pl/ od 20 lat zajmuje się zabezpieczeniami od pożarów. Mają w swojej ofercie profesjonalne systemy oddymiania i nie tylko. Polecam przejrzeć szczególnie teraz gdy jest gorąco i pożar może się zrobić w sekundę.

Dzisiaj kolejna recenzja. Tym razem będzie to książka autorstwa Krzysztofa Beśki pt." Amber-Gold". Sam tytuł nic nam nie mówi, okładka w sumie też, choć swoją drogą jest bardzo ładna, a ja często zwracam uwagę na okładki. W takim razie o czym jest ta książka? Przenieśmy się do roku 1895 gdzie Stanisław Berg to dawniej znany detektyw, a wtedy facet od tzw" brudnej roboty", którą robi dla wpływowych ludzi z miasta. W pewnym momencie dostaje zlecenie od Johanna Wolfganga aby dowiedział się dlaczego jego syn nie wrócił z wakacji. Jak to dalej się potoczy? 

Fabuła tej książki jest bardzo wciągająca, choć z pozoru zwykła sprawa, a tak na prawdę wiele wątków, zagadek i afer po drodze. Berg, czyli główny bohater dzięki sprawie zaginionego chłopaka napotyka na inne sprawy, zbrodnie, które łączą się w jedno i na końcu książki staje się jasne. Powieść niesamowicie wciąga. Język w jakim pisana jest książka to język typowy na tamte czasy, ale nadal zrozumiały. Co jakiś czas pozytywnie lub negatywnie zaskakujemy się zwrotem akcji czy powiązaniem z głównym wątkiem. 

Książka to nie tylko powieść detektywistyczna, ale również psychologiczna. Poznajemy bohaterów i ich problemy. Poznajemy ich tok myślenia i sami się zastanawiamy czy my byśmy tak zrobili/powiedzieli. Szczerze się przyznam, że kryminały to raczej książki nie dla mnie, ale jestem zdania, że jak rozgrywa się jakaś ciekawa akcja to nie ważne jaki gatunek ale i my przeżywamy to razem z bohaterami.

Książka bardzo ciekawa. Polecałabym każdemu kto lubi i nie lubi takich kategorii książkowym. Jest wciągająca, ma w sobie to coś co zachęca do przeczytania jej więcej i utożsamia nas z bohaterami. Za przeczytanie dziękuję wydawnictwo Oficynka - Było to pierwsze moje spotkani z autorem i wydawnictwem, ale bardzo pozytywne.

Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych