Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Nieposłuch i inne Nicponie - Jarosław Cieśla

Za oknem szaleje zima. Może nie aż tak do końca szaleje, ale zdecydowanie czuć ją w powietrzu. Nawet przez parę dni mieliśmy śnieg. Ostatnio szukałam idealnej czapki do mojej misiowej kurtki i na fajnej stronie https://pamami.pl/pol_m_Ona_Czapki-damskie-101.html znalazłam ogromny wybór i to za fajną cenę. Jeżeli ktoś jeszcze szuka to polecam zajrzeć. Mają tam nie tylko czapki, ale również swetry czy szaliki.
Jakiś czas temu miałam okazję dla Was recenzować książkę od Wydawnictwa Skrzat o tytule "Sekret pustej książki" a dzisiaj czas na coś innego, ale również przeznaczonego dla dzieci. Jest to książka, którą napisał Jarosław Cieśla, a tytuł to "Nieposłuch i inne Nicponie".
Książka zdecydowanie będzie idealna na dzieci, które dopiero zaczynają swoją przygodę z samodzielnym czytaniem, czyli od pięciu lat w górę. Okładka jest bardzo ładna, kolorowa. Przyciągnie wzrok nie jednego dziecka. Praktycznie na każdej stronie znajduje się jakaś ilustracja do danej historii. Wewnątrz znajdziemy dziewięć ciekawych i zasługujących na uwagę historyjek. Bohaterzy to dziewczynka o imieniu Zuzanka, oraz leśny stworek nazywany Nieposłuchem.


Dlaczego Nieposłuch? Jak możemy się domyślić nie słuchał nikogo, zawsze robił to co chciał i dlatego został tak nazwany. Lubił płatać figle. Obok w wiosce mieszkają ludzie, a wśród nich nasza druga główna bohaterka książki - Zuzanka. Będzie ona próbowała usadzić kudłatego potworka, ale czy jej się to uda? Ma wiele pomysłów jak to zrobić i będzie konsekwentnie działać aby utrzeć mu nosa. Czy nieposłuch może być posłuszny? Czy okaże się pomocnym stworkiem? I najważniejsze pytanie - Jaką tajemnice skrywa?

Wiele pytań, a odpowiedzi w tej cudownej książeczce, która przeniesie nas prosto w świat Zuzanki i potworka. Autor sprawił, że czytając tą lekturę nie możemy się nudzić, przy tym przeżywamy przygody razem z główną bohaterką. Przygody nie tylko są śmieszne, ciekawe ale również pełne wartościowych treści.

Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych