Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

#PurinaOne + KONKURS

Hej, dzięki stronie internetowej Rekomenduj.to dostałam jakiś czas temu paczkę z karmą dla kota do przetestowania. Rysio bardzo się ucieszył i nie spuszczał paczki nawet na chwilę z oczu.
Karmę już mam od ponad tygodnia i mogę śmiało stwierdzić, że widzę już różnicę. Widać to po sierści, która wcześniej była matowa, a teraz nabiera blasku , ale też po zachowaniu. Mój kot to typ lenia, który przesypia 90% swojego życia, a po karmie lata jak szalony. Ma w sobie tyle energii, że ciężko nad nim zapanować. Zresztą widać to na poniższym nagraniu.


Tak szczerze to nie mam pojęcia co on robił, ale siedział tak przez pół godziny :D

_____________________________________________________________________________


                                             KONKURSJeżeli też jesteś ambasadorką lub jeżeli Twój kot je karmę Purina One to zapraszam do konkursu :) Powodzenia :)Może Ci się spodobać

6 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych