Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę - Co to jest i kiedy nam się należy

Witam Was w poniedziałkowy wieczór. Ja cały dzień byłam nie do życia, jak to po weekendzie. Dopiero teraz siadłam do laptopa żeby coś do Was napisać. Dzisiaj dość ciekawy i przydatny wpis o Zadośćuczynieniu.


Może na sam początek wyjaśnię pokrótce co to jest Zadośćuczynienie za doznaną krzywdę?

Zadośćuczynienie - jest to świadczenie mające na celu rekompensatę krzywd takich jak np. krzywda poprzez uszkodzenie ciała, rozstrój zdrowia lub inne szkody psychiczne, które były konsekwencją wypadku. Inaczej możemy to nazwać -odszkodowanie

Myślę, że jest to temat bardzo przydatny, gdyż wypadki niestety zdarzają się bardzo często, a niektórzy ludzie nie wiedzą, że mogą się domagać takiej rekompensaty. Może ona okazać się bardzo pomocna np. przy rehabilitacji. Leczenie lub rehabilitacja może ciągnąć się miesiącami, ale nawet latami, co za tym idzie - duże koszty. Często osoby, które uległy wypadkowi mogą do końca życia być osobami niepełnosprawnymi, które nie mają możliwości pracy, a więc czy mogą się ubiegać o stałe, co miesięczne świadczenia w postaci renty? Odpowiedź jest jedna - TAK. Nie czekajmy do ostatniej chwili. Czytajmy o tym jakie mamy prawa, bo nigdy nie wiemy co się może stać.
Może Ci się spodobać

28 komentarzy

 1. tak nie których rzeczy się nie wie, dobrze że tak można się dowiedzieć

  OdpowiedzUsuń
 2. Sprawy o odszkodowanie trudno wygrać neistety

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem zdania, że trzeba walczyć do końca o swoje!! ♥

   Usuń
  2. zgadza się, moja mama dostała odszkodowanie z tytułu bezprawnie odebranej renty. została przywrócona wraz z odsetkami.

   Usuń
 3. Dobrze, że poruszasz ten temat. Wiele ludzi poddaje się po odmowie wypłaty odszkodowania, a tutaj faktycznie warto walczyć. Ubezpieczalniom jest na rękę odrzucanie wniosków o wypłatę zadośćuczynienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Czasami warto walczyć o takie rzeczy do końca :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedyś zostałam potrącona przez pijanego kierowcę i udało mi się otrzymać odszkodowanie za to. Warto wynająć odpowiednią firmę, która będzie walczyć o nasze zadośćuczynienie

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobrze wiedzieć o takich rzeczach. Taka wiedza może nam się przyda kiedyś, chociaż lepiej by było, gdyby nie musiała.

  OdpowiedzUsuń
 7. Fajnie, że poruszasz ten temat :-) Myślę, że większość ludzi nie wie lub nie chce walczyć, a czasem naprawdę warto :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. bardzo wazny temat, trzeba walczyc o to co nam się nalezy

  OdpowiedzUsuń
 9. Czasami warto walczyć o swoje. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Całkowicie jestem za tym, aby walczyć o swoje :) Bardzo przydatny wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Kochana zadośćuczynienie, a odszkodowanie to dwa różne pojęcia. Poza tym bardzo przydatny post. Świetnie, że poruszasz tak ważne tematy :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Fajnie że piszesz o takich rzeczach bo ludzie wciąż mają zbyt małą wiedzę jeśli chodzi o swoje prawa.

  OdpowiedzUsuń
 13. znam bardzo dobrze temat , dobrze ze go poruszasz wiele osob nie wie o tym

  OdpowiedzUsuń
 14. Moja ciocia właśnie walczy o odszkodowanie za potrącenie przez pianego kierowce, mam nadzieję, że uda jej się osiągnąć to co pragnie.

  OdpowiedzUsuń
 15. Niestety duzo ludzi albo o tym nie wie, albo boi sie walczyc o swoje. Szkoda! Walczylismy o odszkodowanie zniszczonego dachu przez wichure kilka lat temu. Bylo ubezpieczone. Wycenili na grosze. Kolo nosa przeszloby nam 12 tys gdybysmy do konca o prawde nie walczyli.

  OdpowiedzUsuń
 16. Dużo ludzi nie wie jakie ma prawa i nie stara się o odszkodowania. Wbrew pozorom wcale nie jest tak trudno wygrać taką sprawę, jak ma się prawnika który zna się na rzeczy.

  OdpowiedzUsuń
 17. Dobrze, że poruszasz tak ważny temat ;)

  OdpowiedzUsuń
 18. fajnie że o tym napisałaś, przyda się :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Super, że powstają takie posty. Trzeba walczyc o swoje do końca i widziec, że warto:)

  OdpowiedzUsuń
 20. Bardzo przydatny poradnikowy wpis :)

  OdpowiedzUsuń
 21. W tym wypadku należy posiadać odpowiednią wiedzę, by w razie potrzeby wiedzieć co i jak.

  OdpowiedzUsuń
 22. fajny i ciekawy post pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 23. Jak to mówią - polak mądry po szkodzie, dzięki takim stronom mądrzejszy jest jeszcze przed ;-) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 24. Na takie tematy powinno sie zwracac uwagę częściej

  OdpowiedzUsuń
 25. Mało osób chce walczyć o swoje i boi się wchodzić na drogę sądową, prawną bo wolą odpuścić. Dobrze, że takie tematy są poruszane.

  OdpowiedzUsuń
 26. Fajnie że powstają takie wpisy. Ludzie rzadko znają swoje prawa i przez to dużo tracą.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych