Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Medyczna marihuana: Co leczy marihuana.


Pomysł na taki artykuł przyszedł mi spontanicznie. Sama uwielbiam czytać o zdrowiu, o dobrych i złych właściwościach danej rośliny, więc dziś przybliżę Wam marihuanę od medycznej strony. Jak wszyscy wiemy marihuana w Polsce jest nielegalna i większej ilości osób kojarzy się tylko i wyłącznie z narkotykiem i używką. Sama nie jestem zwolennikiem tej rośliny, ale jeżeli ma ona leczyć to ja jestem jak najbardziej na tak. 

Co leczy marihuana? 

RAK - w 2007 roku naukowcy z San Francisco opublikowali wyniki badań, z których wynika, że jedna z aktywnych substancji znajdującej się w marihuanie zabija komórki raka piersi i nowotwory złośliwe poprzez ekspresję genu ID-1. Dzięki temu komórki rakowe przestają się rozprzestrzeniać w ciele chorego. 

ALZHEIMER - Badania opublikowane w 2006 roku jednoznacznie wskazują, że THC znajdujące się w tej roślinie znacząco spowalnia formowanie się płytek amyloidów przez blokowanie enzymów w mózgu odpowiedzialnych za ich tworzenie.

JASKRA - marihuana skutecznie obniża ciśnienie wewnątrz gałki ocznej. Stosowanie tej rośliny skutecznie opóźnia proces uszkodzenia nerwu wzrokowego.

STWARDNIENIE ROZSIANE - W 2016 odkryto, że dzięki Marihuanie doktor Jody Corey- Bloom zmniejszył ból towarzyszący przy stwardnieniu rozsianym u 30 swoich pacjentów.

EPILEPSJA - marihuana pomaga kontrolować napady padaczki i zmniejsza ich występowanie. 

CHOROBA PARKINSONA - Lekarze w Izraelu jednoznacznie twierdzą, że marihuana działa przeciwbólowo u pacjentów chorych na Parkinsona oraz znacząco poprawia stan zdrowia.

To nie są wszystkie choroby, które leczy Marihuana, gdyż możemy znaleźć informację, że ta roślina pomaga przy Artetyzmie, chorobach jelit, zółtaczce typu C,przy zespole Draveta czy przy zespole stresu pourazowego. Dodatkowo marihuana wspomaga metabolizm dzięki czemu szanse na cukrzyce maleją.

Jak widać plusów tej rośliny jest bardzo dużo, a drugie tyle jeszcze nie odkryto. Mam nadzieję, że niedługo Polska zalegalizuje marihuane pod względem medycznym. Jeżeli chodzi o "palenie trawki pod blokiem" to zdecydowanie jestem na nie. Więcej można poczytać na stronie gdzie jest więcej artykułów na temat Marihuany i nie tylko.
_____________________________________________________________________________

Wiele dziewczyn w ostatnim czasie poprawia tu i ówdzie, ale nie wie komu to zadanie powierzyć. Osobom z małopolskiego mogę polecić gabinet medycyna estetyczna w Krakowie - Dermedik. Zabiegi robią już od kilku dobrych lat, wiele osób poleca, a sam salon wygląda bardzo ekskluzywnie.

Może Ci się spodobać

10 komentarzy

 1. Ciekawy temat, zresztą sama roślina pod kątem medycznym także :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobrze, że coraz więcej mówi sie o medycznym aspekcie konopii.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio o konopiach jest bardzo głośno. Nawet kosmetyki już niej robią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Konopie to bardzo modny temat ostatnio. Wszędzie są. W lekach, w kosmetykach. Ale jak działają to czemu nie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Marihuana medyczna ma bardzo szerokie działanie.

  OdpowiedzUsuń
 6. Słyszałam wiele o jej cudownych zastosowaniach w leczeniu :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Mój szwagier choruje na stwardnienie rozsiane, lekarz który go leczy powiedział, że powinien leczyć się właśnie marihuaną. Zastanawia się nad wyjazdem z kraju, żeby walczyć o swoje zdrowie i życie.

  OdpowiedzUsuń
 8. Nigdy nie stosowalam ale slyszalam ze jest czasem wykorzystywana

  OdpowiedzUsuń
 9. pod względem medycznym zdecydowanie tak!

  OdpowiedzUsuń
 10. I ja jestem na tak, jeśli chodzi o zastosowanie medyczne :)

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych