Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

HIT dekoracji ściennych - Lamele

 Lamele ścienne już od jakiegoś czasu są bardzo popularnym elementem dekoracyjnym wnętrz. Pasuje zarówno do wnętrza bardziej eleganckiego czy innych stylów. Poprzez odpowiedni dobór kolorów możemy takie lamele dopasować do swojego wnętrza i swoich mebli. O lamelach drewnianych słyszałam już jakiś czas temu, ale teraz mamy bardzo fajną alternatywę, czyli lamele ścienne betonowe.

( Zdjęcie ze strony https://www.vhct.pl )

Materiał z jakiego zostały one wykonane, czyli w tym przypadku beton sprawdzi się o wiele lepiej niż drewno. Co ciekawe i moim zdaniem zdecydowanie na plus to jest fakt, iż możemy je zamontować zarówno w kuchni, salonie czy innym pomieszczeniu wewnątrz domu ale również dzięki dobremu materiałowi również na zewnątrz. Szereg wzorów i kolorów który znajdziemy na stronie trafi w gust każdego projektanta. Również cena jest bardzo atrakcyjna, więc za dobry produkt nie zapłacimy milionów.

Zależy od naszego upodobania lamele znajdziemy w pionie i w poziomie. Co do dbałości o taki produkt to zaleca się wykonywać impregnację co 2-3 lata aby zachować lamele w dobrym stanie i aby wyglądały jak nowe. Do tego co jakiś czas musimy dbać i przecierać kurze. 

Teraz może napiszę co ja o tym myślę. Przeglądając zdjęcia z aranżacją właśnie tych lameli ściennych nie mogłam się napatrzeć jak to pięknie wygląda. Szczególnie podoba mi się gdy wnętrze jest bardzo stonowane, klasyczne gdzie główne kolory to biel i wtedy taka jedna ściana jest wyłożona tym produktem. Wygląda to dla mnie przepięknie i myślę, że jak miałabym w tej chwili zmieniać coś w mieszkaniu to na pewno wgłębiłabym się w ten temat bardziej.

A wy co myślicie o takim rozwiązaniu? A może macie w swoich domach lamele i możecie coś o nich więcej powiedzieć?


Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych