Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Samobójca - Agnieszka ZiętarskaCzy istnieje miłość, która nie żąda poświęcenia ?

Flora to zwykła i cicha dziewczyna, która w życiu nie ma lekko. Ciągłe obwiniane się za śmierć brata i tęsknota za Nim dobija ją każdego dnia. Pewnego dnia odwiedza ją czarny kot, którego tylko ona dostrzega. W niedługim czasie pojawi się chłopak Feliks o zielonych oczach, który zaczyna interesować się naszą bohaterką. Gdy Flora zostaje dręczona przez rówieśników w szkole, nowy kolega postanawia zawrzeć z Nią układ.

Feliks to nie człowiek, a Niezmienny i posiada jeden z czterech talentów - zna przeszłość Flory. Po pewnym czasie zaczyna widzieć w Niej prawdziwą Kobietę. Pomaga jej się uporać z dręczącymi ją dziewczynami i zaczyna się miłość - z jednej strony piękna, a z drugiej dziwna i zakazana.

Książka to zdecydowanie bomba emocji. Zaczynając od zagubionej i obwiniającej się dziewczyny, dręczonej przez rówieśników po wątek miłości. Mimo wszystko ta miłość nie była taka jak jest zazwyczaj. 

Styl pisania autorki bardzo mi się podoba. Książkę czyta się lekko i szybko pomimo, że nie należy do łatwych książek bo tak nie jest. Wiele sytuacji z książki zapierały dech w piersiach. Fabuła na początku była dla mnie niezrozumiała, ale później wszystko się wyjaśnia i scala w całość. 

Okładka jest prosta ale pasująca idealnie do fabuły. Ciężko powiedzieć dla kogo ta książka będzie idealna, ale na pewno polecam każdemu przeczytać i zobaczyć czy spodoba się Wam taka książka.

Moja ocena 10/10

Za możliwość przeczytania dziękuję Wydawnictwu:


_________________________________________________________________________________

Wiosna przyszła do nas już chyba na stałe i czas ogarniać nasze podwórka. My z rodziną w końcu zabraliście się za naszą altankę i wszystko co jest wokół niej. Zastanawiamy się nad tym czy aby nie położyć płytki elewacyjne zewnętrzne. Dużo słyszałam o nich dobrego np. to, że mają nienasiąkliwą strukturę i dzięki temu nie przywiera do nich bród. Ciekawa opcja dla osób lubiących urządzać swoje podwórza.

Może Ci się spodobać

12 komentarzy

 1. Skoro tak polecasz, to nie zostaje nic innego jak ją przeczytać.

  OdpowiedzUsuń
 2. mnie bardziej ten róż zaciekawił

  OdpowiedzUsuń
 3. No skoro aż tak dużą notę otrzymała ta książka od Ciebie to rozglądnę się za nią.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawa jestem czy by mi się spodobała. Jak skończą mi się zapasy, to chętnie przeczytam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Sama jestem tej książki bardzo ciekawa :)

  OdpowiedzUsuń
 6. To zdecydowanie książka nie w moim typie. Wolę sięgać po lekkie i przyjemne lektury.

  OdpowiedzUsuń
 7. Wpisuję ją koniecznie na swoją czytelniczą listę.

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapowiada się ekstra książka i porusza ważny temat problemu z rówieśnikami.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nie jestem pewna, czy książka by mi się spodobała.

  OdpowiedzUsuń
 10. Myślę że moja mama byłaby zainteresowa na przeczytaniem tej książki :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Też zbieram się do małego remontu na wiosnę ;) a książki nie miałam okazji poznać ;)

  OdpowiedzUsuń
 12. z tą ksiązka jeszcze się nie zdążyłam zapoznać.

  OdpowiedzUsuń

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych