Zakupy kosmetyków w firmie Avon

Chcesz kupować produkty Avon taniej? A może chcesz sprzedawać kosmetyki i na tym zarabiać? Dołącz do Avon już teraz, wypełnij formularz rejestracyjny i zostań konsultantką Avon. Kupuj z rabatem do 40%, oszczędzaj lub zarabiaj, odbieraj fantastyczne prezenty, które otrzymasz już od pierwszego zamówienia. Bycie w Avon to zero zobowiązań i mnóstwo korzyści. Sprawdź już teraz co zyskujesz dołączając do firmy jako konsultantka Avon. Nic nie tracisz a zyskać możesz na prawdę wiele.

Cząstka pomarańczy - Lidia Tasarz

 Czas na kolejną recenzję od wydawnictwa Psychoskok. Miałam już od nich kilka książek i każda kolejna zaciekawia mnie coraz bardziej. Tym razem kolejny grubasek, bo to książka licząca aż 762 strony o tytule "Cząstka pomarańczy" od Lidii Tasarz. Okładka od razu zwróciła moją uwagę, jest kolorowa, jest nawiązanie do pomarańczy. Jest to jedna z piękniejszych książek jakie mam w swojej kolekcji jeżeli chodzi o okładkę, a co z wnętrzem?


"Cząstka pomarańczy" to inspiracja popularną już Sagą Zmierzch, którą chyba każdy zna na pamięć. W oryginale nastolatka o imieniu Bella zakochuje się w wampirze i w wilkołaku. Znajdziemy tam wątki zarówno miłosne, jak i fikcyjne, czyli wilkołaki i wampiry. 

Maja to zwykła nastolatka mieszkająca w Toruniu. Pewnego dnia znika i nikt nie wie co się z nią może dziać. Rodzice jedynie mówią o chorobie córki. Po ponad pół roku główna bohaterka powraca, ale nie jest już taka jak kiedyś. Wygląda zupełnie jak nowa osoba - ubiór, zachowanie i włosy. Jaki był tego powód?

Maturzystka zgłosiła się casting do popularnego filmu Twilight i dostaje główną role. Musiała opuścić szkołę aby skupić się na filmie. Tam poznaje filmowego ukochanego Taylora, który gra w filmie Jacoba i oboje się w sobie zakochują. Przez szesnaście miesięcy mamy okazję śledzić życie Mai. Jej rozkwitająca miłość wraz z Taylorem, promocję filmu Twilight oraz dalsze celebryckie życie.

Jest to przyjemna lektura, świetna dla nastolatek. Czyta ją się szybko i przyjemnie. Mi się bardzo spodobała bo uwielbiam wszystkie części Zmierzchu i czytanie tej książki to dla mnie powrót do nastoletnich lat.

Jeżeli szukacie godnej uwagi firmy, która zajmie się Waszą uszkodzoną posadzką przemysłową to polecam firmę vawnik.com która ma 10cio letnie doświadczenie i działa w Poznaniu, Krakowie, Katowicach, Łodzi oraz w Warszawie. Mają w swojej ofercie również malowanie, znakowanie i wiele innych ciekawych propozycji.

Może Ci się spodobać

0 komentarzy

Dodając komentarz na blogu oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych